See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputera obliczeniowego dla zastosowań projektu DeepSee
Beschreibung: Dostawa komputerów obliczeniowych 2 sztuki zgodnie z Formularzem wymagań technicznych stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do składania ofert
Vorherige Bekanntmachung: 365235-2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WMchtr.261.48.1.2025.2026
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör