See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy Bohdanovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Bohdanovice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Interne Kennung: SP8039/2022-571101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout termíny dokončení u vybraných služeb s promítnutím do posunu termínů dokončení navazujících služeb. Inflační doložka. Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v příslušném článku závazného návrhu smlouvy, snížit nebo zvýšit rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou obsaženy v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.