2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport
Beschreibung: Alliander publiceert de aanbesteding Transport voor het sluiten van raamovereenkomsten met transporteurs voor kraantransport en distributie van materialen. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: Perceel 1: Kraantransport Perceel 2: Distributie
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van afzonderlijke Overeenkomsten met drie (3) opdrachtnemers. Voor het eerste perceel Kraantransport betreft dit twee (2) Opdrachtnemers, voor het tweede perceel Distributie betreft dit één (1) Opdrachtnemer.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Kraantransport
Beschreibung: Kraantransport richt zich op het vervoer van groot en/of zwaar materiaal dat geladen en gelost moet worden met behulp van een autolaadkraan. Naast regulier transport omvat kraantransport ook Stationswerk”. Dit betreft transport van specifieke materialen (bv transformatoren) die in middenspanning ruimtes (“trafo-huisjes”) moeten worden geplaatst, waarbij er aanvullende logistieke ondersteuning nodig is; bv inzet van een zwaardere kraan en/of ander materieel om de materialen te plaatsen) om de klus uit te voeren wordt gevraagd. Deze klussen vragen naast de uitvoering ook het vooraf Schouwen van de klus-locatie, het plannen van de klus met de projectverantwoordelijken van Liander, de werkvoorbereiding en het afstemmen met uitvoerende partijen op locatie. Tevens wordt een spoeddienst gevraagd waarbij er, 24/7, 365 dagen per jaar, binnen 30 minuten na afroep, een vrachtwagen op locatie CDC Apeldoorn is voor vervoer van materialen voor reparatie van storingen aan de netten van Liander.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Distributie
Beschreibung: Distributietransport betreft het vervoer van kleinere materialen, doorgaans verpakt op pallets, maar deels ook materiaal in afwijkende maten niet passend op een pallet. Tevens wordt een spoeddienst gevraagd waarbij er, 24/7, 365 dagen per jaar, binnen 30 minuten na afroep, een vrachtwagen op locatie CDC Apeldoorn is voor vervoer van materialen voor reparatie van storingen aan de netten van Liander.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar, met de optie om de Overeenkomst twee (2) maal te verlengen met twee (2) jaar en eenmaal met één (1) jaar ten behoeve van een transitiefase.