See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak gebouwen
Beschreibung: North Sea Port wenst een hygiënische, gezonde en aangename werkomgeving met een stabiele, professionele schoonmaakdienstverlening welke efficiënt, beheersbaar, flexibel en passend bij de organisatie en het gebruik van het gebouw is georganiseerd. Dit betekent dat de opdrachtnemer flexibel en proactief acteert binnen het contract. Deze doelstellingen wenst North Sea Port terug te zien in de offerte en de toekomstige dienstverlening. Deze opdracht omvat: • Het dagelijks en periodiek schoonmaken van de ruimten, inhoud en aanverwanten conform het opgestelde schoonmaakprogramma; • Sanitaire supplies; • Mogelijke inzet van een hospitality medewerker voor een vast aantal uren per dag; • Het specialistisch vloer- en oppervlakteonderhoud op afroep; • Buitengewone prestaties / ad hoc taken op afroep.
Interne Kennung: PPP0L6-392/6083/2026-003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: België
Beschreibung: Het gaat om een 5-tal gebouwen op Belgisch grondgebied.
Interne Kennung: 2026-003_1
Los: LOT-0002
Titel: Nederland
Beschreibung: Het gaat om een 4-tal gebouwen op Nederlands grondgebied.
Interne Kennung: 2026-003_2