2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleiding en advisering van tijdschrijfonderzoeken incl. het faciliteren van een tijdschrijfapplicatie t.b.v. de Immigratie en Naturalisatie Dienst
Beschreibung: Meerdere directies binnen de IND hebben behoefte aan meer inzicht in normtijden van activiteiten. Dit kan zijn omdat de directie bij een verwacht werkaanbod dan beter weet hoeveel FTE er nodig is, om afgestemde efficiency- (productie)doelen na te streven, in lijn met de IND (meerjaren)doelen. Van Opdrachtnemer wordt verwacht dat zij de IND ontzorgt rondom het leveren, opzetten en gebruiken van de benodigde methode ten behoeve van het uitvoeren van tijdschrijfonderzoeken. De scope van de aanbesteding bestaat uit: • Begeleiding en advisering voor tijdschrijfonderzoeken; • Leveren van een tijdschrijfapplicatie; • Onderhouden en beheren van de tijdschrijfapplicatie; • Training/instructies/voorlichtingen aan circa 10 coördinatoren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000