444688-2025 - Wettbewerb
Polen – Fernmeldedienste – Zakup usług telekomunikacyjnych MPLS na 24 miesiące wraz z prawem opcji na kolejne 23 miesiące
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usług telekomunikacyjnych MPLS na 24 miesiące wraz z prawem opcji na kolejne 23 miesiące
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia świadczonego przez Wykonawcę na rzecz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie (zwanej dalej „Zamawiającym”) jest zakup usługi MPLS (ang. Multiprotocol Label Switching) w Lokalizacjach wskazanych w Załączniku nr 2 do projektowanych postanowień umowy (dalej: ppu) stanowiących Załącznik nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ). Szczegółowe zasady oraz parametry techniczne świadczenia usługi będącej przedmiotem zamówienia zostały określone w ppu.
Interne KennungDZP.2610.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, które polegać będzie na wydłużeniu okresu świadczenia usług, o których mowa w § 3 ust. 2 pkt 2, 3, 5, 7, 8 oraz ust. 3 na okres 23 miesięcy.