444724-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wraz z dostawą wyposażenia specjalistycznego realizowanego przez Akademię Wychowania Fizycznego Filia w Białej Podlaskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą wyposażenia specjalistycznego realizowanego przez Akademię Wychowania Fizycznego Filia w Białej Podlaskiej
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą wyposażenia specjalistycznego do zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Akademickiego Centrum Rehabilitacji” realizowanego przez Akademię Wychowania Fizycznego Filia w Białej Podlaskiej. szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ 2.Zamówienie zostało podzielone na cztery zadania częściowe. 3.Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka części, ale oferta musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia dla danej części. 4.Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV): Główny przedmiot: 33100000-1 Urządzenia medyczne; Dodatkowe przedmioty: 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny 5.Inwestycja jest współfinansowana ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2220 z dnia 03.08.2022 r. na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji pn. ,,Budowa Centrum Rehabilitacji”
Interne KennungSSZP 371/5/2026/B
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelWyposażenie do fizjoterapii
Beschreibungzadanie nr 1 – Wyposażenie do fizjoterapii 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do fizjoterapii oraz instalacja, konfiguracja i przeszkolenie z obsługi szczegółowo opisanego poniżej. 2. Dostarczony asortyment musi być fabrycznie nowy tj. wykonany z nowych elementów, nie używany, zapakowany w oryginalne opakowania producenta. 3. Zamawiający przedstawił minimalne parametry techniczne, które spełniałyby założone wymagania techniczne i jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Wykonawca może zaoferować inny typ urządzenia, ale musi być on równoważny jakościowo do określonego w SWZ. Oznacza to, że w ofercie nie może być zaoferowane urządzenie o niższym standardzie i gorszych parametrach niż określone w SWZ. 4. Dostarczone urządzenia muszą posiadać deklarację producenta, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej określone dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych tj. jest oznaczony znakiem CE dla urządzeń medycznych. 5. Warunki gwarancji nie mogą nakazywać Zamawiającemu przechowywania opakowań, w których przedmiot zamówienia zostanie dostarczony (Zamawiający może usunąć opakowania po dostawie, co nie spowoduje utraty gwarancji, a dostarczone urządzenia, mimo braku opakowań, będą podlegały usłudze gwarancyjnej). 6. Dostawa, rozładunek w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Instalacja, konfiguracja i szkolenie pracowników odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu robót budowalnych związanych z budową Akademickiego Centrum Rehabilitacji w terminie wskazanym przez Zamawiającego. 7. Transport na koszt Wykonawcy. 8. Zaplanowano zakup następujących urządzeń: - Aparat do magnetoterapii – 2-kanałowy 1szt. - Aparat do laseroterapii 1szt. - Aparat do terapii ultradźwiękowej 1szt. - Aparat 2-kanałowy do elektroterapii 1szt. - Aparat 2-kanałowy do elektroterapii z możliwością współpracy z aparatem podciśnieniowym VAC 1szt. - Aparat do krioterapii miejscowej 1szt. - Aparat do masażu uciskowego 1szt. - Aparat do terapii radio-falowej 1szt. - Aparat do terapii falą uderzeniową skupioną 1szt. - Aparat do laseroterapii wysokoenergetyczny 1szt. - Urządzenie do nieinwazyjnej stymulacji mięśni dna miednicy skoncentrowanym polem elektromagnetycznym (high-intensity focused electromagnetic – HIFEM) 1szt. 9.Inwestycja jest współfinansowana ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2220 z dnia 03.08.2022 r. na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji pn. ,,Budowa Centrum Rehabilitacji” 10.W związku z ograniczeniem ilości znaków pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungzadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelWyposażenie kardiologii i pulmonologii
Beschreibungzadanie nr 2 – Wyposażenie kardiologii i pulmonologii 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do kardiologii i pulmonologii oraz instalacja, konfiguracja i przeszkolenie z obsługi szczegółowo opisanego poniżej. 2. Dostarczony asortyment musi być fabrycznie nowy tj. wykonany z nowych elementów, nie używany, zapakowany w oryginalne opakowania producenta. 3. Zamawiający przedstawił minimalne parametry techniczne, które spełniałyby założone wymagania techniczne i jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Wykonawca może zaoferować inny typ urządzenia, ale musi być on równoważny jakościowo do określonego w SWZ. Oznacza to, że w ofercie nie może być zaoferowane urządzenie o niższym standardzie i gorszych parametrach niż określone w SWZ. 4. Dostarczone urządzenia muszą posiadać deklarację producenta, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej określone dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych tj. jest oznaczony znakiem CE dla urządzeń medycznych. 5. Warunki gwarancji nie mogą nakazywać Zamawiającemu przechowywania opakowań, w których przedmiot zamówienia zostanie dostarczony (Zamawiający może usunąć opakowania po dostawie, co nie spowoduje utraty gwarancji, a dostarczone urządzenia, mimo braku opakowań, będą podlegały usłudze gwarancyjnej). 6. Dostawa, rozładunek w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Instalacja, konfiguracja i szkolenie pracowników odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu robót budowalnych związanych z budową Akademickiego Centrum Rehabilitacji w terminie wskazanym przez Zamawiającego. 7. Transport na koszt Wykonawcy. 8. Zaplanowano zakup następujących urządzeń: - Platforma kardiologiczno-konsultacyjna 1szt. - System do wysiłkowego badania elektrokardiograficznego (12-kanałowy) 1szt. - Aparat EKG z oprogramowaniem 1szt. - Moduł Holtera ABPM (Holter ciśnieniowy) 1szt. - Rejestrator Holtera EKG 1szt. - Spirometr 2szt. - Waga medyczna 2szt. - System do badań pulmonologicznych z możliwością wykonywania badań wysiłkowych oraz kalorymetrii 1szt. - System do Rehabilitacji Kardiologicznej 1szt. - Bieżnia z modułem reedukacji chodu pacjenta z odciążeniem pneumatycznym, umożliwiająca terapię pacjentów w pełnym zakresie odciążenia oraz monitorowanie parametrów chodu. 1szt. - System do kompleksowej diagnostyki funkcjonalnej i terapii pacjenta 1szt. 9. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2220 z dnia 03.08.2022 r. na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji pn. ,,Budowa Centrum Rehabilitacji” 10.W związku z ograniczeniem ilości znaków pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelWyposażenie do balneoterapii, kinezyterapii i robotyki
Beschreibungzadanie nr 3 – Wyposażenie do balneoterapii, kinezyterapii i robotyki 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do balneoterapii, kinezyterapii i robotyki oraz instalacja, konfiguracja i przeszkolenie z obsługi szczegółowo opisanego poniżej. 2. Dostarczony asortyment musi być fabrycznie nowy tj. wykonany z nowych elementów, nie używany, zapakowany w oryginalne opakowania producenta. 3. Zamawiający przedstawił minimalne parametry techniczne, które spełniałyby założone wymagania techniczne i jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Wykonawca może zaoferować inny typ urządzenia, ale musi być on równoważny jakościowo do określonego w SWZ. Oznacza to, że w ofercie nie może być zaoferowane urządzenie o niższym standardzie i gorszych parametrach niż określone w SWZ. 4. Dostarczone urządzenia muszą posiadać deklarację producenta, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej określone dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych tj. jest oznaczony znakiem CE dla urządzeń medycznych. 5. Warunki gwarancji nie mogą nakazywać Zamawiającemu przechowywania opakowań, w których przedmiot zamówienia zostanie dostarczony (Zamawiający może usunąć opakowania po dostawie, co nie spowoduje utraty gwarancji, a dostarczone urządzenia, mimo braku opakowań, będą podlegały usłudze gwarancyjnej). 6. Dostawa, rozładunek w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Instalacja, konfiguracja i szkolenie pracowników odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu robót budowalnych związanych z budową Akademickiego Centrum Rehabilitacji w terminie wskazanym przez Zamawiającego. 7. Transport na koszt Wykonawcy. 8. Zaplanowano zakup następujących urządzeń: - Wanna do masażu wirowego kończyn dolnych i obręczy biodrowej 1szt. - Wanna do masażu wirowego kończyn górnych 1szt. - Leżanka drewniana 19szt. - Leżanka elektryczna 4szt. - Krzesło 40szt. - Stół rehabilitacyjny 50szt. - Stół rehabilitacyjny mobilny 12szt. - Krzesło do masażu 3szt. - Taboret 3szt. - Podoskop 2szt. - Kardiomonitor 1szt. - Stół do drenażu 2szt. - Urządzenie do treningu hipoksyjno-hiperoksyjnego 1szt. - System do rejestracji i analizy sygnału EMG 1szt. - Mobilny elektromiograf z funkcją elektrostymulacji 1szt. - Mobilny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych z funkcjonalną elektromiografią 1szt. - Mobilny robot rehabilitacyjny kończyn górnych umożliwiający trening funkcjonalny 1szt. - Robot rehabilitacyjno-diagnostyczny do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych oraz tułowia 1szt. - Inhalator ultradźwiękowy 1szt. - Inhalator pneumatyczny z modułem pulsacji aerozolu (wibroaerozol) 1szt. - Koncentrator tlenu 2szt. - Urządzenie do światłolecznictwa – lampa emitująca promieniowanie podczerwone (IR) 1szt. - Urządzenie do terapii światłem spolaryzowanym 1szt. - System podwieszeń sufitowy ze stołem elektrycznym 2szt. - UGUL (Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego) ze stołem elektrycznym i osprzętem 2szt. - Schody elektryczne do nauki chodzenia 1szt. - Elektryczne urządzenie do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych – ROTOR 1szt. - Bieżnia 3szt. - Rower elektromagnetyczny poziomy 2szt. - Rower elektromagnetyczny pionowy 1szt. - Orbitrek 1szt. - Szyna CPM KKD (do stawu barkowego) 1szt. - Szyna CPM KG (Urządzenie CPM/CAM z biofeedbackiem do rehabilitacji stawu biodrowego i kolanowego) 1szt. - Wioślarz 1szt. - Atlas wielofunkcyjny 1szt. - Trenażer do ćwiczeń wielofunkcyjnych 1szt. 9. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2220 z dnia 03.08.2022 r. na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji pn. ,,Budowa Centrum Rehabilitacji” 10. W związku z ograniczeniem ilości znaków pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungzadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelWyposażenie pozostałe
Beschreibungzadanie nr 4 – Wyposażenie pozostałe 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego wyposażenia Akademickiego Centrum Rehabilitacji. 2. Dostarczony asortyment musi być fabrycznie nowy tj. wykonany z nowych elementów, nie używany, zapakowany w oryginalne opakowania producenta. 3. Zamawiający przedstawił minimalne parametry techniczne, które spełniałyby założone wymagania techniczne i jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Wykonawca może zaoferować inny typ urządzenia, ale musi być on równoważny jakościowo do określonego w SWZ. Oznacza to, że w ofercie nie może być zaoferowane urządzenie o niższym standardzie i gorszych parametrach niż określone w SWZ. 4. Dostarczone urządzenia muszą posiadać deklarację producenta, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej określone dyrektywie dotyczącej wyrobów medycznych tj. jest oznaczony znakiem CE dla urządzeń medycznych. 5. Warunki gwarancji nie mogą nakazywać Zamawiającemu przechowywania opakowań, w których przedmiot zamówienia zostanie dostarczony (Zamawiający może usunąć opakowania po dostawie, co nie spowoduje utraty gwarancji, a dostarczone urządzenia, mimo braku opakowań, będą podlegały usłudze gwarancyjnej). 6. Dostawa, rozładunek w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. Instalacja, konfiguracja i szkolenie pracowników odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu robót budowalnych związanych z budową Akademickiego Centrum Rehabilitacji w terminie wskazanym przez Zamawiającego. 7. Transport na koszt Wykonawcy. 8. Zaplanowano zakup następujących urządzeń: - Piłki rehabilitacyjne 50 cm 20 szt. - Sprzęt do treningu indywidualnego medycznego 20 szt. - Lustra korekcyjne -mobilne 2 szt. - Balkonik rehabilitacyjny 2 szt. - Kule 10 kpl. - Laski rehabilitacyjne 10 kpl. - Wózek dla niepełnosprawnych 5 kpl. - Mata do ćwiczeń 15 szt. - Piłka rehabilitacyjna typu fasolka (egg ball) 1 szt. - Piłka do ćwiczeń (klasyczna gimnastyczna) 15 szt. - Wałek do pilatesu 15 szt. - Dysk sensomotoryczny 15 szt. - Laski gimnastyczne (krótkie i długie) 15 szt. - Pasy do trakcji kręgosłupa 5 szt. - Taśma Thera-Band (rolka 45,5 m) 5 szt. - Półpiłka do treningu równowagi (BOSU) 3 szt. - Roller do treningu równowagi (balance roller) 1 szt. - Deska równoważna (balance board) 1 szt. - Piłka lekarska 3 szt. - Piłka do pilatesu 10 szt. - Piłka do grania 3 szt. - Piłka rehabilitacyjna do masażu 6 szt. - Piłki o różnej ciężkości 6 szt. - Guma do ćwiczeń (loop band / taśma oporowa) 4 szt. - Trener dłoni (hand exerciser) 4 szt. - Zestaw do ćwiczeń manualnych 2 szt. - Zestaw do terapii ręki 2 szt. - Woreczki terapeutyczne 12 szt. - Skoliometr 10 szt. - Pion 5 szt. - Inklinometr 4 szt. - Linijka, walec do pomiaru głębokości 5 szt. - Waga medyczna elektroniczna 4 szt. - Huśtawki do terapii sensomotorycznej 2 szt. - Zestaw skakanka i hula hoop 10 kpl. - Rama stalowa z belkami do 3 m 1 szt. - Krętlik (urządzenie obrotowe) 1 szt. - Karabińczyk metalowy 1 szt. - Materac składany 2 szt. - Platforma prostokątna z 2 poprzeczkami (large) 1 szt. - Huśtawka Helikopter 1 szt. - Deskorolka terapeutyczna (small) 1 szt. - Deskorolka rotacyjna 1 szt. - Hamak terapeutyczny zwykły 1 szt. - Platforma kwadratowa (medium) 1 szt. - Grzybek sensoryczny 1 szt. - Kołyska duża 1 szt. - Beczka sensoryczna 1 szt. - Maglownica (medium) 1 szt. - Hamak terapeutyczny elastyczny 1 szt. - Basen podwieszany 1 szt. - Obręcze podwieszane 1 kpl. - Trapez terapeutyczny 1 szt. - Podwieszany konik kwadratowy z belką 1 szt. - System orurowania sufitowego (do podwieszeń) 1 kpl. - Podłoga rozkładana z amortyzacją 1 kpl. - Zestaw do treningu okluzyjnego 2 kpl. - Zestawy TRX (trening w podwieszeniu) 10 kpl. - Stepy treningowe 10 szt. - Gumy treningowe / taśmy oporowe 10 kpl. - Hantle treningowe 10 kpl. - Skrzynie treningowe – boxy 10 szt. - Zestaw sztang z obciążeniami do fitnessu 10 szt. - Maty do ćwiczeń 20 szt. - Rowery do indoor cycling 10 szt. - Maty / podesty pod rowery 15 szt. - Zestawy monitorujące aktywność fizyczną 20 szt. - Zestaw do terapii neurosensorycznej metodą Tomatisa, przeznaczony do użytku profesjonalnego (terapeutycznego). 1 szt. - Zestaw Sensis – PSTIS (Professional Sensory Integration Therapy System) 4 szt. - System obrazowania ultradźwiękowego 1 szt. - Ultrasonograf przenośny 2 szt. - Fantom ręki do USG z Reumatoidalnym Zapaleniem Stawów Paliczków 1 szt. - Symulator do USG kolana 1 szt. - Symulator do USG barku 1 szt. - Zaawansowany bezprzewodowy fantom do RKO z oprogramowaniem komputerowym 1 szt. - Fantom dziecka z bezprzewodowym monitorowaniem RKO 1 szt. - Urządzenie do pomiaru składu ciała metodą Impedancji Bioelektrycznej (BIA) z segmentalną analizą ciała, przeznaczone do zastosowań w fizjoterapii, medycynie sportowej, dietetyce i nauce 1 szt. - Kamera termowizyjna 1 szt. - Negatoskop 4 szt. - Parawan trójskrzydłowy 7 szt. - Stetoskop 4 szt. - Automatyczny Defibrylator AED 1 szt. - Stanowisko do pobierania krwi 1 szt. - Drabinka gimnastyczna drewniana 16 szt. - Materac rehabilitacyjny trzyczęściowy, składany 6 szt. - Rozkładana tablica z nadrukowaną siatką posturograficzną 1 szt. - Drabinka gimnastyczna drewniana wraz z oprzyrządowaniem 2 szt. - Drabinka gimnastyczna drewniana wraz z oprzyrządowaniem 1 szt. - Model anatomiczny szkieletu człowieka z oznaczeniami mięśni 1 szt. - Oprogramowanie do przeglądania i analizy obrazów medycznych DICOM 1 szt. - Zestaw plansz anatomicznych: mięśnie, szkielet, układ nerwowy 2 kpl. - Cyfrowy komputerowy podoskop 1 szt. 9. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, ul. Wspólna 1/3, 00-529 Warszawa, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 2220 z dnia 03.08.2022 r. na dofinansowanie kosztów realizacji inwestycji pn. ,,Budowa Centrum Rehabilitacji” 10.W związku z ograniczeniem ilości znaków pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennungzadanie nr 4