See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ervaren jurist Bouw en Omgevingsrecht (32 uur per week)
Beschreibung: Je gaat voornamelijk werken voor drie van de deelnemende gemeenten waarvoor de ODRU de VTH-bouwtaken uitvoert. Dit doe je met twee andere bouwjuristen. Het zwaartepunt van je inzet zal liggen bij gemeente Lopik die per 1 juli 2025 de VTH-bouwtaken bij de ODRU heeft belegd. Jij bent dé schakel met de gemeente Lopik voor de behandeling van juridische dossiers en je de werkafspraken tussen gemeente en ODRU verder te borgen en waar nodig te verbeteren. Uiteraard neem jij je collega’s bij de ODRU hierin mee en deel je je kennis en ervaring. Het accent van jouw taken ligt bij het oppakken van nieuwe en lopende handhavingszaken en het oppakken van bezwaar -en beroepzaken op het gebied van bouwen. Waar nodig word je ingezet bij het toetsen van vergunningen en als vraagbaak van de plantoetser en toezichthouders. Ook het behandelen van Woo-verzoeken kan voorkomen. Ten slotte heb je kennis van de Omgevingswet en de Wet kwaliteitsborging en vind je het uitdagend om collega’s en gemeenten hierin te adviseren.
Interne Kennung: Juridisch / verzekeringen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000