See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak diverse gebouwen Lokaal Bestuur Torhout
Beschreibung: De opdracht houdt de wekelijkse schoonmaak in van diverse OCMW- en stadsgebouwen voor de duur van 4 jaar (van 1/10/25 t.e.m. 30/09/29): Alsook opdrachten op afroep zoals bijvoorbeeld de schoonmaak van de doorgangs- en opvangwoningen van het OCMW Torhout. Deze opdrachten worden uitgevoerd op vraag van en in samenspraak met de hoofdmedewerker facility. Tijdens de looptijd van deze opdracht moet een soepele uitbreiding van de schoonmaakopdracht met bijkomende locaties/gebouwen mogelijk zijn, aan dezelfde uurprijs.
Interne Kennung: PPP07R-1787/5219/2025-010-LBT-Fac
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-010-LBT-Fac_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste