444808-2025 - Wettbewerb
Polen – Klimageräte – Budowa instalacji klimatyzacji w budynkach Sądu Rejonowego w Kutnie przy ul. Spokojnej 2 i ul. Staszica 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa instalacji klimatyzacji w budynkach Sądu Rejonowego w Kutnie przy ul. Spokojnej 2 i ul. Staszica 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa instalacji klimatyzacji w budynkach Sądu Rejonowego w Kutnie. Przedmiot zamówienia został podzielony na DWIE części: Część 1 – Budowa instalacji klimatyzacji w budynku SR w Kutnie przy ul. Spokojnej 2 , wg dokumentacji projektowej; Część 2 – Budowa instalacji klimatyzacji w budynku SR w Kutnie przy ul. Staszica 3, wg dokumentacji projektowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególności w Dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ, przy czym Zamawiający podkreśla, że przedmiar ma wyłącznie charakter pomocniczy, podstawą do sporządzenia oferty i jej wyceny jest Dokumentacja projektowa i STWiORB oraz wzór umowy stanowiący, w zależności od Części Załącznik nr 7.1 oraz 7.2. do SWZ.
Interne KennungZP.XXVII.261.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa instalacji klimatyzacji w budynku Sądu Rejonowego w Kutnie przy ul. Spokojnej 2
BeschreibungW budynku zaprojektowano trzy systemy klimatyzacji typu VRF: Układ K1 – obsługiwać będzie pomieszczenia zlokalizowane na parterze oraz I piętrze skrzydła południowo-wschodniego. W pomieszczeniach biurowo-administracyjnych zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne. Agregat zewnętrzny umieszczony będzie na dachu. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,2 kW – 3 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,8 kW – 5 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 5,6 kW – 4 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 8,0 kW – 1 szt. Układ K2 – obsługiwać będzie pomieszczenia zlokalizowane na II piętrze skrzydła północno zachodniego. W pomieszczeniach biurowo-administracyjnych zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne. Agregat zewnętrzny umieszczony będzie na dachu. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,2 kW – 13 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,8 kW – 1 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 4,5 kW – 1 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 5,6 kW – 1 szt. Układ K3 – obsługiwać będzie pomieszczenia zlokalizowane na parterze oraz I piętrze skrzydła północno-zachodniego. W pomieszczeniach biurowo-administracyjnych zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne. Agregat zewnętrzny umieszczony będzie na dachu. • Jednostki wewnętrzne o mocy 1,7 kW – 5 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,2 kW – 5 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,8 kW – 2 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 3,6 kW – 1 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 4,5 kW – 2 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 5,6 kW – 1 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 8,0 kW – 2 szt. W budynku zaprojektowano dwa systemy klimatyzacji typu split w pomieszczeniu technicznym: Układ K4 i K5 – obsługiwać będzie pomieszczenie UPS zlokalizowane na parterze. Zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne z opcją pracy całorocznej i modułem pracy naprzemiennej. Agregaty zewnętrzne umieszczone będą na elewacji budynku. Jednostki wewnętrzne typu split o mocy 3,5 kW – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególności w Dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ, przy czym Zamawiający podkreśla, że przedmiar ma wyłącznie charakter pomocniczy, podstawą do sporządzenia oferty i jej wyceny jest Dokumentacja projektowa i STWiORB oraz wzór umowy, w zależności od Części, stanowiący Załącznik nr 7.1. i 7.2. do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe: 1. Na podstawie art. 106 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający WYMAGA by do urządzeń oferowanych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym – Załącznik 2.1 oraz 2.2. do SWZ, Wykonawca ZAŁĄCZYŁ przedmiotowe środki dowodowe, W JĘZYKU POLSKIM, w postaci aktualnych kart katalogowych lub innych dowodów potwierdzających ich zgodność z wymaganiami Zamawiającego, dot. urządzeń klimatyzacyjnych, wymienionych przez Zamawiającego w Formularzu ofertowym. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość uszczegółowienia dokumentacji technicznej producenta przez przedstawiciela producenta na terenie RP. W takim wypadku dokumenty przygotowane przez przedstawiciela producenta na terenie RP Zamawiający będzie traktował jak część dokumentacji technicznej producenta. 3. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca SKŁADA WRAZ Z OFERTĄ. 4. Zamawiający informuje, że wezwie Wykonawców, którzy nie złożyli przedmiotowych środków dowodowych (lub złożone środki są niekompletne) do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 5. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający zaleca: a. utworzenie SPISU TREŚCI załączonych przedmiotowych środków dowodowych; b. zaznaczenie , NA KAŻDYM przedmiotowym środku dowodowym, ODRĘBNYM KOLOREM, pozycji, które podlegają weryfikacji, zgodnie z „Zestawieniem urządzeń” z Formularza ofertowego; c. opatrzenie załączonych przedmiotowych środków dowodowych NAZWĄ URZĄDZENIA i NUMEREM Z TABELI – „Zestawienie urządzeń”: PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH: Część 1: Sąd Rejonowy ul. Spokojna 2 Agregaty zewnętrzne 1. Agregat 40kW – VRF; 2. Agregat 45kW – VRF 3. Agregat 56kW – VRF; 4. Agregat 3,5kW - split: Jednostki wewnętrzne - Jednostki ścienne VRF: 1. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 1,7 kW; 2. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 2,2 kW; 3. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 2,8 kW; 4. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 3,6 kW; 5. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 4,5 kW; 6. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 5,6 kW; 7. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 8,0 kW; Jednostki wewnętrzne - Jednostki ścienne split: 1. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 3,5 kW; Szczegółowy zakres wymaganych dokumentów jak i opis procedury znajduje się SWZ oraz dokumentacji postępowania.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelBudowa instalacji klimatyzacji w budynkach Sądu Rejonowego w Kutnie przy ul. Staszica 3
BeschreibungW budynku zaprojektowano dwa systemy klimatyzacji typu VRF: Układ K1 – obsługiwać będzie pomieszczenia zlokalizowane na parterze budynku. W pomieszczeniach biurowo-administracyjnych zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne. Agregat zewnętrzny umieszczony będzie na elewacji. • Jednostki wewnętrzne o mocy 1,7 kW – 1 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,2 kW – 2 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 4,5 kW – 2 szt. Układ K2 – obsługiwać będzie pomieszczenia zlokalizowane na I piętrze budynku. W pomieszczeniach biurowo-administracyjnych zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne. Agregat zewnętrzny umieszczony będzie na elewacji. • Jednostki wewnętrzne o mocy 2,2 kW – 5 szt. • Jednostki wewnętrzne o mocy 4,5 kW – 2 szt. W budynku zaprojektowano dwa systemy klimatyzacji typu split w pomieszczeniu technicznym: Układ K3 i K4 – obsługiwać będzie pomieszczenie centrali zlokalizowane na parterze. Zaprojektowano jednostki wewnętrzne ścienne z opcją pracy całorocznej i modułem pracy naprzemiennej. Agregaty zewnętrzne umieszczone będą na elewacji budynku. • Jednostki wewnętrzne typu split o mocy 3,5 kW – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególności w Dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ, przy czym Zamawiający podkreśla, że przedmiar ma wyłącznie charakter pomocniczy, podstawą do sporządzenia oferty i jej wyceny jest Dokumentacja projektowa i STWiORB oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe: 1. Na podstawie art. 106 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający WYMAGA by do urządzeń oferowanych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym – Załącznik 2.1 oraz 2.2. do SWZ, Wykonawca ZAŁĄCZYŁ przedmiotowe środki dowodowe, W JĘZYKU POLSKIM, w postaci aktualnych kart katalogowych lub innych dowodów potwierdzających ich zgodność z wymaganiami Zamawiającego, dot. urządzeń klimatyzacyjnych, wymienionych przez Zamawiającego w Formularzu ofertowym. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość uszczegółowienia dokumentacji technicznej producenta przez przedstawiciela producenta na terenie RP. W takim wypadku dokumenty przygotowane przez przedstawiciela producenta na terenie RP Zamawiający będzie traktował jak część dokumentacji technicznej producenta. 3. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca składa wraz z ofertą. 4. Zamawiający informuje, że wezwie Wykonawców, którzy nie złożyli przedmiotowych środków dowodowych (lub złożone środki są niekompletne) do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 5. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający zaleca: a. utworzenie SPISU TREŚCI załączonych przedmiotowych środków dowodowych; b. zaznaczenie , NA KAŻDYM przedmiotowym środku dowodowym, ODRĘBNYM KOLOREM, pozycji, które podlegają weryfikacji, zgodnie z „Zestawieniem urządzeń” z Formularza ofertowego; c. opatrzenie załączonych przedmiotowych środków dowodowych NAZWĄ URZĄDZENIA i NUMEREM Z TABELI – „Zestawienie urządzeń”: PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH: Część 2: Sąd Rejonowy ul. Staszica 3 Agregaty zewnętrzne 1. Agregat 14kW – VRF; 2. Agregat 22,4kW – VRF; 3. Agregat 3,5kW – split; Jednostki wewnętrzne - Jednostki ścienne VRF: 1. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 1,7 kW; 2. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 2,2 kW; 3. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 4,5 kW; Jednostki wewnętrzne - Jednostki ścienne split: 1. Jednostka wewnętrzna o mocy chłodniczej 3,5 kW Szczegółowy zakres wymaganych dokumentów jak i opis procedury znajduje się SWZ oraz dokumentacji postępowania.
Interne Kennungczęść 2