444826-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung – Kopie van Sociaal secretariaat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKopie van Sociaal secretariaat
BeschreibungDeze opdracht heeft tot doel een sociaal secretariaat aan te wijzen en een HRIS-oplossing te implementeren, met inbegrip van een systeem voor de registratie van de werktijd, een systeem voor het administratief beheer van het personeel en de loonberekening, alsook de daarmee samenhangende diensten van het sociaal secretariaat.
Interne KennungAvis Rectificatif de 2026-12
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSociaal - Secretariaat 2026-12 - 1
Interne Kennung1