See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Gdańska poprzez sport (dyscyplina piłka siatkowa mężczyzn) w okresie od zawarcia umowy do 31 marca 2027 roku.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy jest przeprowadzenie przez Wykonawcę działań promocyjnych określonych w załączniku nr 1 do umowy, w terminie od jej zawarcia do dnia 31 marca 2027 r. w związku z udziałem zespołu Trefl Gdańsk S.A. w rozgrywkach Ekstraligi piłki siatkowej mężczyzn (PlusLiga).
Interne Kennung: BZP.271.35.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001