2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost – Střední škola André Citroëna Boskovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace stávajících kyberbezpečnostních opatření organizace za účelem zvýšení spolehlivé efektivnosti poskytovaného vzdělávání a vytvoření podmínek pro zvýšení kvality a transparentnosti poskytovaných služeb v oblasti vzdělávání, a to prostřednictvím: - rozvoje, modernizace a zvýšení dostupnosti komunikačních a informačních systémů a infrastruktury, - budování, rozvoje a modernizace zabezpečených datových center a komunikační infrastruktury pro modernizované informační systémy, - vytváření bezpečného prostředí pro provoz služeb organizace, včetně bezpečného přístupu zaměstnanců, - modernizace stávajících podpůrných informačních systémů. Předmětem realizace celého projektu je modernizace a rozšíření stávajícího HW a SW vybavení zadavatele. Projekt bude mít kladný vliv na zvýšení efektivnosti a dynamičnosti poskytovaných služeb v rámci agendy školy. Dojde k doplnění informačního systému o nové dílčí subsystémy k vytvoření celistvé softwarové platformy pro zajištění komplexní kybernetické bezpečnosti organizace. Realizace projektu bude mít přímý vliv na fungování informačního systému školy. Ve škole je využíván informační systém Edookit, který je přístupný on-line 24/7 zaměstnancům školy, žákům a jejich zákonným zástupcům. Přístup je umožněn z mobilních zařízení, notebooků i PC. Informační systém zahrnuje elektronickou třídní knihu, elektronickou žákovskou knížku, komunikační nástroj mezi učiteli – žáky – rodiči a kompletní agendu spojenou s evidencí žáků (školní matrika). Plnění zahrnuje zejména: • pořízení a implementaci Endpoint protection řešení (EDR) • pořízení a implementaci nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu • pořízení serverů a diskových úložišť • pořízení a implementaci nástroje pro multifaktorovou autentizaci a jednotné přihlašování • a další Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace plnění, a dále v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dodávce a implementaci řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů (návrh obchodních podmínek).
Interne Kennung: P25V00001109
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001