2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meldkamerdiensten en alarmopvolging ROCvA-F
Beschreibung: Het voorzien van meldkamerdiensten en alarmopvolging. Optioneel Opening-, Brand- en sluitrondes en optioneel openen en sluiten van een pand. Het gaat bij de alarmopvolgingen om alarmmeldingen van onze brandmeldcentrales en alarmmeldingen vanuit onze inbraakinstallaties. De omvang van de opdracht is op basis van de uitgaven in eerdere jaren (2025), circa € 190.000,- exclusief btw per jaar. Dit bedrag is onderverdeeld in € 107.500,- voor mobiele surveillance en € 82.500,- voor alarmopvolging. Het gaat bij deze dienstverlening om verschillende locaties van 12 mbo colleges van het ROCvA-F en 7 scholen van het Voortgezet Onderwijs van Amsterdam. De genoemde bedragen en aantallen zijn indicatief, aan deze bedragen en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2026EA07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de initiële periode kan de overeenkomst door het ROCvA-F maximaal vier (4) keer worden verlengd met telkens één (1) jaar.