444871-2025 - Ergebnis
Polen – Archivregale – zaprojektowanie, dostawa i montaż regałów archiwalnych jezdnych do pomieszczeń Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelzaprojektowanie, dostawa i montaż regałów archiwalnych jezdnych do pomieszczeń Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego
Beschreibungzaprojektowanie, dostawa i montaż regałów archiwalnych jezdnych do pomieszczeń Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego
Vorherige Bekanntmachung331246-2025
Interne KennungA-ZP.381.30.2025.KO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
LosLOT-0001