See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania w Centrali i Delegaturach NIK w latach 2027-2029.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, pokoi gościnnych, garaży, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych ich chodnikach, pielęgnacji zieleni i mycia okien w Centrali NIK i Delegaturach NIK w latach 2027 – 2029. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 16 (szesnaście) części.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33711900 Seife
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garaży i odśnieżanie dachu garażu z jednoczesnym wywozem śniegu, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Centrali i Mazowieckiej Delegaturze NIK w Warszawie przy ul. Filtrowej 57, 02-056 Warszawa, Krzywickiego 9, 02-078 Warszawa i ul. Jurija Gagarina 3, 00-753 Warszawa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garaży i odśnieżanie dachu garażu z jednoczesnym wywozem śniegu, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Centrali i Mazowieckiej Delegaturze NIK w Warszawie przy ul. Filtrowej 57, 02-056 Warszawa, Krzywickiego 9, 02-078 Warszawa i ul. Jurija Gagarina 3, 00-753 Warszawa.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33711900 Seife
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji i mycia okien w Podlaskiej Delegaturze NIK w Białymstoku ul. Akademicka 4, 15-267 Białystok.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji i mycia okien w Podlaskiej Delegaturze NIK w Białymstoku ul. Akademicka 4, 15-267 Białystok.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, pokoi gościnnych, garażu, terenów zewnętrznych przy posesji, pielęgnacji terenów zieleni oraz mycia okien w Kujawsko – Pomorskiej Delegaturze NIK w Bydgoszczy ul. Wały Jagiellońskie 12, 85-950 Bydgoszcz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, pokoi gościnnych, garażu, terenów zewnętrznych przy posesji, pielęgnacji terenów zieleni oraz mycia okien w Kujawsko – Pomorskiej Delegaturze NIK w Bydgoszczy ul. Wały Jagiellońskie 12, 85-950 Bydgoszcz.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/3
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych i mycia okien w Pomorskiej Delegaturze NIK w Gdańsku ul. Wały Jagiellońskie 36, 85-853 Gdańsk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych i mycia okien w Pomorskiej Delegaturze NIK w Gdańsku ul. Wały Jagiellońskie 36, 85-853 Gdańsk.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/4
Los: LOT-0005
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garażu, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesjach i mycia okien w Śląskiej Delegaturze NIK w Katowicach ul. Powstańców 29, 40-039 Katowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garażu, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesjach i mycia okien w Śląskiej Delegaturze NIK w Katowicach ul. Powstańców 29, 40-039 Katowice.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/5
Los: LOT-0006
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garaży, sprzątaniem i utrzymywaniem terenu posesji i przyległych do niej chodników oraz potencjalnym odśnieżaniem dachów budynku i garażu z jednoczesnym wywozem śniegu w Świętokrzyskiej Delegaturze NIK w Kielcach przy ul. gen. T. Kościuszki 6, 25-310 Kielce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garaży, sprzątaniem i utrzymywaniem terenu posesji i przyległych do niej chodników oraz potencjalnym odśnieżaniem dachów budynku i garażu z jednoczesnym wywozem śniegu w Świętokrzyskiej Delegaturze NIK w Kielcach przy ul. gen. T. Kościuszki 6, 25-310 Kielce.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/6
Los: LOT-0007
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Małopolskiej Delegaturze NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67, 30-038 Kraków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Małopolskiej Delegaturze NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67, 30-038 Kraków.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/7
Los: LOT-0008
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu, odśnieżanie dachu budynku z jednoczesnym wywozem śniegu, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych jej chodnikach w Lubelskiej Delegaturze NIK w Lublinie przy ul. Okopowej 7, 20-022 Lublin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu, odśnieżanie dachu budynku z jednoczesnym wywozem śniegu, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych jej chodnikach w Lubelskiej Delegaturze NIK w Lublinie przy ul. Okopowej 7, 20-022 Lublin.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/8
Los: LOT-0009
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesji i mycia okien w Łódzkiej Delegaturze NIK w Łodzi ul. Kilińskiego 210, 93-106 Łódź.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, pielęgnacji zieleni, terenów zewnętrznych przy posesji i mycia okien w Łódzkiej Delegaturze NIK w Łodzi ul. Kilińskiego 210, 93-106 Łódź.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/9
Los: LOT-0010
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garaży i odśnieżanie posesji z jednoczesnym wywozem śniegu, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien i prania firan w Warmińsko – Mazurskiej Delegaturze NIK w Olsztynie przy ul. Artyleryjskiej 3e, 10-165 Olsztyn.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, garaży i odśnieżanie posesji z jednoczesnym wywozem śniegu, terenów zewnętrznych przy posesjach oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien i prania firan w Warmińsko – Mazurskiej Delegaturze NIK w Olsztynie przy ul. Artyleryjskiej 3e, 10-165 Olsztyn.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/10
Los: LOT-0011
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Opolskiej Delegaturze NIK w Opolu przy ul. Krakowskiej 28 i 28A, 45-075 Opole.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynkach, pokoi biurowych, terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Opolskiej Delegaturze NIK w Opolu przy ul. Krakowskiej 28 i 28A, 45-075 Opole.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/11
Los: LOT-0012
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, pomieszczeń socjalnych, łazienek, pielęgnacji zieleni, oprysków zieleni, terenów zewnętrznych przy posesji i mycia okien w Wielkopolskiej Delegaturze NIK w Poznaniu ul. Dożynkowa 9H, 61-662 Poznań.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, pomieszczeń socjalnych, łazienek, pielęgnacji zieleni, oprysków zieleni, terenów zewnętrznych przy posesji i mycia okien w Wielkopolskiej Delegaturze NIK w Poznaniu ul. Dożynkowa 9H, 61-662 Poznań.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/12
Los: LOT-0013
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu, terenów zewnętrznych przy posesji, mycia okien i elewacji zewnętrznej w Podkarpackiej Delegaturze NIK w Rzeszowie ul. Kraszewskiego 8, 35-016 Rzeszów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu, terenów zewnętrznych przy posesji, mycia okien i elewacji zewnętrznej w Podkarpackiej Delegaturze NIK w Rzeszowie ul. Kraszewskiego 8, 35-016 Rzeszów.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/13
Los: LOT-0014
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu i mycia okien w Zachodniopomorskiej Delegaturze NIK w Szczecinie ul. Jacka Odrowąża 1, 71-420 Szczecin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu i mycia okien w Zachodniopomorskiej Delegaturze NIK w Szczecinie ul. Jacka Odrowąża 1, 71-420 Szczecin.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/14
Los: LOT-0015
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych i mycia okien w Dolnośląskiej Delegaturze NIK we Wrocławiu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/17, 50-044 Wrocław.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych i mycia okien w Dolnośląskiej Delegaturze NIK we Wrocławiu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/17, 50-044 Wrocław.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/15
Los: LOT-0016
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu i terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Lubuskiej Delegaturze NIK w Zielonej Górze ul. Podgórna 9A, 65-213 Zielona Góra.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania powierzchni w budynku, pokoi biurowych, garażu i terenów zewnętrznych przy posesji oraz przyległych jej chodnikach, mycia okien w Lubuskiej Delegaturze NIK w Zielonej Górze ul. Podgórna 9A, 65-213 Zielona Góra.
Interne Kennung: BAG-BAZ.25.23.2026.DP/16