444927-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Informationssysteme – Výměna dorozumívacího zařízení klient-sestra pro DZR, včetně strukturované kabeláže
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna dorozumívacího zařízení klient-sestra pro DZR, včetně strukturované kabeláže
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na dodávku (výměnu) dorozumívacího zařízení klient-sestra pro DZR, včetně strukturované kabeláže v rozsahu dle projektové dokumentace zhotovené osobou citovanou v čl. 1 odst. 3 této zadávací dokumentace (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Interne KennungP26V00000001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 32410000 Lokales Netz
5. Los
LosLOT-0001