2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen 2027-2032
Beschreibung: Het op afroep bestellen via een webshop en het leveren van kantoorartikelen op locaties van Windesheim. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 300.000,- (incl. Btw) met een maximum van € 350.000,- (incl. Btw), gerekend over een periode van zes jaar.
Interne Kennung: D-2295
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.