See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie Koncepcji Programowej wraz z materiałami do DŚU. Część 1. Rozbudowa dk Nr 16 na odcinku: Głęboki Bród-Giby”. Część 2. Rozbudowa dk Nr 16 na odcinku: Giby–Ogrodniki/gr. państwa
Beschreibung: Opracowanie Koncepcji Programowej wraz z materiałami do DŚU z podziałem na części: Część 1. „Rozbudowa drogi krajowej Nr 16 na odcinku: Głęboki Bród - Giby”. Część 2. „Rozbudowa drogi krajowej Nr 16 na odcinku: Giby – Ogrodniki/gr. państwa”.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Rozbudowa drogi krajowej Nr 16 na odcinku: Głęboki Bród - Giby
Beschreibung: Opracowanie Koncepcji Programowej wraz z materiałami do DŚU z podziałem na części: Część 1. „Rozbudowa drogi krajowej Nr 16 na odcinku: Głęboki Bród - Giby”.
Interne Kennung: O.BI.D-3.2413.2.2021-1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Rozbudowa drogi krajowej Nr 16 na odcinku: Giby – Ogrodniki/gr. państwa
Beschreibung: Opracowanie Koncepcji Programowej wraz z materiałami do DŚU z podziałem na części: Część 2. „Rozbudowa drogi krajowej Nr 16 na odcinku: Giby – Ogrodniki/gr. państwa”.
Interne Kennung: O.BI.D-3.2413.2.2021-2