2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lockers - Carmel College Salland
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van lockers voor de locaties van Carmel College Salland, waarbij schoolbreed één lockermanagementsysteem voor lockers wordt geleverd met eenzelfde uiterlijk. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1