See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor onderhoud, herstellingen en vernieuwingen van branddetectiesystemen en bijkomend het correctief onderhoud van de centrales (brand, CO, gas)
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten betreft een raamovereenkomst voor het onderhoud, herstellingen en vernieuwingen van branddetectiesystemen en bijkomend het correctief onderhoud van de brandcentrale aanwezig in het patrimonium van stek92
Interne Kennung: 2024-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-002 - 1
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten betreft een raamovereenkomst voor het onderhoud, herstellingen en vernieuwingen van branddetectiesystemen en bijkomend het correctief onderhoud van de brandcentrale aanwezig in het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 1