2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Annopol"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości Gminy Annopol, na których zamieszkują mieszkańcy, ich dostarczenia do wskazanej przez siebie Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (IPOK) oraz odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktu Selektywnego Zbiórki Odpadów Komunalnych w Annopolu. W okresie od. 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r., według zasad ustalonych w uchwałach Rady Miejskiej w Annopolu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,,Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Annopol”
Interne Kennung: ZP.271.1.21.2023
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden