2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 18 metrových nízkopodlažních městských autobusů
Beschreibung: Dodávka až 15 ks 18m městských autobusů v provedení dle technické specifikace v období 2025 až 2028: - 3 ks v termínu do 30.11. 2025 - 5 ks v termínu do 28.2. 2026 - až 7 ks v období let 2027 - 2028 na základě písemné výzvy k uzavření dílčí kupní smlouvy Předmětem veřejné zakázky je i závazek dodat soubor vybraných náhradních dílů. Předpokládaná hodnota Veřejné zakázky činí 129.000.000,- Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota dodávek náhradních dílů činí 15.000.000 Kč bez DPH. Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 144.000.000,-Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota Veřejné zakázky byla stanovena v souladu s ust. § 16 ZZVZ jako předpokládaná výše peněžitého závazku Zadavatele vůči dodavateli vyplývající z plnění předmětu této Veřejné zakázky.
Interne Kennung: VZ/3/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy (tj. i dílčí smlouvy) na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění vybraného dodavatele o dobu, po kterou trvá překážka, bránící vybranému dodavateli v řádném plnění smlouvy. Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.