See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Gdańska poprzez sport (dyscyplina piłka ręczna mężczyzn) w okresie od zawarcia umowy do 15 kwietnia 2027 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. działań promocyjnych określonych w załączniku nr 1 do umowy, w terminie od dnia zawarcia umowy do dnia 15 kwietnia 2027 r., w związku z udziałem zespołu PGE Wybrzeże Gdańsk w rozgrywkach ORLEN superligi piłki ręcznej mężczyzn.
Interne Kennung: BZP.271.33.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Promocja miasta Gdańska poprzez sport (dyscyplina piłka ręczna mężczyzn) w okresie od zawarcia umowy do 15 kwietnia 2027 roku