2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ0242653: Pořízení 30 kusů glukometrů s dokovacími stanicemi včetně zajištění servisu a dodávek spotřebního materiálu
Beschreibung: • Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je dodávka 30 kusů glukometrů s dokovacími stanicemi a až 30 ks glukometrů bez dokovací stanice, včetně servisní smlouvy a spotřebního materiálu vč. příslušenství se zárukou za jakost a plnou provozuschopnost min. 60 měsíců s prodloužením na dobu neurčitou. Veřejná zakázka bude zahrnovat instalaci, montáž a uvedení dodaného zařízení do provozu, provedení instruktáže dle příslušného ustanovení zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích (dále jen zákona č. 375/2022). Dodávka, instalace a uvedení zařízení do provozu v sídle zadavatele musí být provedeny v souladu s platnými právními předpisy ČR a normami a dle obecně závazných předpisů a doporučených metodik výrobce. Součástí nabídkové ceny bude provádění PBTK (periodických bezpečnostně technických kontrol) dodávaných přístrojů po dobu trvání servisní smlouvy (dle zákona č. 375/2022 Sb.) jakož i revizí (ať už předepsaných výrobcem, tuzemskou servisní organizací nebo právními předpisy) a technická (uživatelská) podpora a záruční servis včetně dodávky všech náhradních dílů. Pokud je pro provedení jakéhokoli dalšího předepsaného testu prováděného dodavatelem vyžadován spotřební materiál, je vždy součástí provedení této kontroly, a proto nemůže být samostatně účtován. Předmět plnění veřejné zakázky je specifikován podrobnou technickou specifikací, jež tvoří přílohu zadávací dokumentace. • Součástí požadovaného předmětu plnění veřejné zakázky jsou i průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu uvedeného v příloze zadávací dokumentace. • Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem kupní smlouvy, smlouvy na opakující se plnění a servisní smlouvy, které tvoří přílohy zadávacích podmínek. • Množství jednotlivých položek spotřebního materiálu uvedené v příloze zadávací dokumentace - Výpočet nabídkové ceny spotřebního materiálu/Položkový ceník, je množství orientační, resp. předpokládaným. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů bez penalizace či jiného postihu ze strany účastníka (dodavatele).
Interne Kennung: 5/2026/OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku ve smyslu § 100 spočívající s možností opce na dobu neurčitou. Po uplynutí 5 let účinnosti servisní smlouvy a smlouvy na opakující se plnění budou smlouvy automaticky prodlouženy na dobu neurčitou s 6měsíční výpovědní lhůtou.