See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa oraz przedłużenie wsparcia dla posiadanego systemu RIS w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa oraz przedłużenie wsparcia dla posiadanego systemu RIS w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych. Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.03-IP.10-0357/25/KPO/1067/2026/47 z dnia 22.01.2026 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 5a, 5b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane). 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Dla Części I 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Rozbudowa systemu RIS/PACS – wdrożenie modułu raportowego (BI), agregacja i analiza danych, tworzenie raportów, dashboardów oraz integracja z systemami zewnętrznymi. b) Moduł raportowania dawki – rejestracja i analiza parametrów dawki promieniowania, integracja z DICOM oraz możliwość raportowania zgodnie z przepisami. c) Oprogramowanie do rozpoznawania mowy (min. 10 użytkowników) – zamiana mowy na tekst medyczny w czasie rzeczywistym, integracja z RIS, praca offline. d) Dostawa sprzętu (słuchawki z mikrofonem – 10 szt.) – kompatybilnego z oprogramowaniem i spełniającego wymagania techniczne. e) Gwarancja i serwis – minimum 24 miesiące gwarancji na sprzęt oraz wsparcie i serwis w okresie użytkowania oprogramowania. Dla Części II 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Świadczenie usługi nadzoru autorskiego i serwisu systemu RIS/PACS przez 36 miesięcy b) Zapewnienie wsparcia technicznego (helpdesk), usuwanie usterek, awarii i awarii krytycznych c) Realizacja aktualizacji systemu, bazy danych i dostosowań do wymagań prawnych (np. NFZ) d) Wykonywanie prac serwisowych i administracyjnych (w tym pakiet godzin + prace dodatkowe) e) Zapewnienie określonych czasów reakcji i naprawy (SLA) dla zgłoszeń
Vorherige Bekanntmachung: 252517-2026
Interne Kennung: ZP/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72262000 Software-Entwicklung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 50324100 Systemwartung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Rozbudowa posiadanego systemu RIS
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest Rozbudowa posiadanego systemu RIS Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ. Zakres wdrożenia a) Rozbudowa systemu RIS/PACS – wdrożenie modułu raportowego (BI), agregacja i analiza danych, tworzenie raportów, dashboardów oraz integracja z systemami zewnętrznymi. b) Moduł raportowania dawki – rejestracja i analiza parametrów dawki promieniowania, integracja z DICOM oraz możliwość raportowania zgodnie z przepisami. c) Oprogramowanie do rozpoznawania mowy (min. 10 użytkowników) – zamiana mowy na tekst medyczny w czasie rzeczywistym, integracja z RIS, praca offline. d) Dostawa sprzętu (słuchawki z mikrofonem – 10 szt.) – kompatybilnego z oprogramowaniem i spełniającego wymagania techniczne. e) Gwarancja i serwis – minimum 24 miesiące gwarancji na sprzęt oraz wsparcie i serwis w okresie użytkowania oprogramowania.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72262000 Software-Entwicklung, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Część II-Zakup usługi nadzoru autorskiego oraz serwisu dla posiadanego systemu RIS/PACS na 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest Zakup usługi nadzoru autorskiego oraz serwisu dla posiadanego systemu RIS/PACS na 36 miesięcy a) Świadczenie usługi nadzoru autorskiego i serwisu systemu RIS/PACS przez 36 miesięcy b) Zapewnienie wsparcia technicznego (helpdesk), usuwanie usterek, awarii i awarii krytycznych c) Realizacja aktualizacji systemu, bazy danych i dostosowań do wymagań prawnych (np. NFZ) d) Wykonywanie prac serwisowych i administracyjnych (w tym pakiet godzin + prace dodatkowe) e) Zapewnienie określonych czasów reakcji i naprawy (SLA) dla zgłoszeń Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5b do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 50324100 Systemwartung