See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.382-9/26 - Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - 1,
Beschreibung: Wszystkie szczegóły postępowania zamieszczone w SWZ oraz załącznikach. Postępowanie udzielane jest w 4 częściach
Interne Kennung: ZP.382-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenie do badań dylatometrycznych
Beschreibung: Zgodnie z OPZ
Interne Kennung: ZP.382-9/26 - Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - 1, cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Spektrometr iskrowy do analizy składu chemicznego stopów metali z oprogramowaniem oraz oprzyrządowaniem
Interne Kennung: ZP.382-9/26 - Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - 1, cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Optyczny mikroskop metalograficzny do ilościowej analizy obrazu wraz z oprogramowaniem.
Interne Kennung: ZP.382-9/26 - Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - 1, cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Młot udarnościowy wspomagany komputerowo z oprogramowaniem i wyposażeniem.
Interne Kennung: ZP.382-9/26 - Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - 1, cz.4