See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake burgerzaken
Beschreibung: Het proceslandschap van de gemeente is voor het domein Burgerzaken afgestemd op en technisch afhankelijk van de software van PinkRoccade. De programmatuur is zowel technisch als qua inrichting onderling met elkaar verbonden. Een eventuele wisseling van software zal grote risico's en consequenties hebben voor de continuïteit van de dienstverlening naar de burgers en de organisatie zal qua huidig niveau van dienstverlening en werkwijze niet meer kunnen voldoen aan wettelijke verplichtingen. Ook zou dit leiden tot zeer hoge transactiekosten bij een wisseling van de hierboven genoemde domeinen. Gezien bovenstaande argumentatie is voor de PinkRoccade iBurgerzaken applicatie een beroep op art. 2.32 van de Europese richtlijn gerechtvaardigd. Er is geen pakket dat deze rol kan overnemen waarbij de dienstverlening wordt gecontinueerd. Het betreft de dienstverlening en onderhoud van de applicatie iBurgerzaken. De volgende scope van koppelingen en integraties is relevant voor dit domein: - Koppeling voor distributie van BRP (SfUF 3.10-aanlevering); - Koppelingen met basisregistraties (GBA-V, VOA, BAG, RDW, RAAS) (Kadaster via Haal Centraal); - Koppeling met Pink Makelaarssuite; - Koppeling met zaaksysteem/Mozard van Atbix m.b.t de BRP; - Integratie van automatische SMS functionaliteit; - Koppeling voor DigiD; - Overzichten beschikbaar via I-inzicht; - Logging beschikbaar in iLogboek; - Ketenintegratie met i-archief en Open Post en iBurgerzaken en gecertificeerd volgens de ISO-16175 normering. Deze ICT-oplossing koppelt voor de archiefwaardigheid van zaken en/of documenten met het in gebruik zijnde zaak- en documentmanagementsysteem, maar bevat eveneens zelf de minimale functionaliteit voor een correct archiefbeheer en de vernietiging van zaken en/of documenten in de aangeboden ICT-oplossing: • Het is vereist dat de ICT-oplossing alle registraties, processen, dossiers en documenten op een zaakgerichte en archiefwaardige wijze opslaat. • De ICT-oplossing bevat functionaliteit voor genereren van vernietigingslijsten, die opgebouwd zijn op basis van zoekcriteria en/of metagegevens over bewaartermijnen, grondslag voor bewaring en archiefdatum en functionaliteit voor daadwerkelijke vernietiging van informatieobjecten. De ICT-oplossing controleert of de vernietigingstermijn van een zaak niet strijdig is met de vernietigingstermijn van gerelateerde zaken (referentiële integriteit). - Integraties van e-Diensten gericht op de (bulk) processen van Burgerzaken. Enkele van de gestelde eisen aan de applicatie voor Burgerzaken: - Beschikbaarheid van functioneel beheer; - Beschikbaarheid van e-Diensten gericht op de veel voorkomende processen van Burgerzaken zoals bijvoorbeeld processen rondom de onderstaande onderwerpen: o Aanvragen (w.o. VOG en uittreksel BRP); o Rijbewijs; o Reisdocumenten; o Adresonderzoek; o Huwelijk/Partnerschap; o Verblijf en adres; o Afstamming (w.o. Geboorte) - Eisen op het vlak van de mate van Informatiebeveiliging en relevante normen voortvloeiend uit de AVG en het vigerende beleid voor Informatieveiligheid & Privacy van de gemeente Texel. - Eisen aan de opzet, bestaan en werking van de genomen maatregelen en processen vanuit de implementatie van de BIO, zoals eisen aan de transparantie vanuit de leverancier voor wat betreft interne processen en controles. Daarnaast eisen aan de continue borging van de interne beheersmaatregelen op de geleverde diensten van de leverancier gedurende het gehele jaar. De leverancier toont aan dat wordt voldaan aan deze vereisten middels het voldoen aan een relevante standaard of behaald certificaat, zoals ISAE 3402 Type II en ISO-27001 of gelijkwaardig. - Maximaal gebruik van reeds bekende gegevens zoals BRP, BRK en BAG; - Automatisch terugkoppeling aan de burger via mail, post of Berichtenbox (MijnOverheid); - Ingebouwde continuïteitsvoorziening.
Interne Kennung: Z3633782
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Applicatie burgerzaken
Beschreibung: Het leveren en onderhouden van de burgerzaken applicatie met alle koppelingen en integraties die daarbij van toepassing zijn. Het betreft de applicatie iBurgerzaken van Pink Roccade. De volgende scope van koppelingen en integraties is relevant voor dit domein: - Koppeling voor distributie van BRP (SfUF 3.10-aanlevering); - Koppelingen met basisregistraties (GBA-V, VOA, BAG, RDW, RAAS) (Kadaster via Haal Centraal); - Koppeling met Pink Makelaarssuite; - Koppeling met zaaksysteem/Mozard van Atbix m.b.t de BRP; - Integratie van automatische SMS functionaliteit; - Koppeling voor DigiD; - Overzichten beschikbaar via I-inzicht; - Logging beschikbaar in iLogboek; - Ketenintegratie met i-archief en Open Post; Deze ICT-oplossing koppelt voor de archiefwaardigheid van zaken en/of documenten met het in gebruik zijnde zaak- en documentmanagementsysteem, maar bevat eveneens zelf de minimale functionaliteit voor een correct archiefbeheer en de vernietiging van zaken en/of documenten in de aangeboden ICT-oplossing: • Het is vereist dat de ICT-oplossing alle registraties, processen, dossiers en documenten op een zaakgerichte en archiefwaardige wijze opslaat. • De ICT-oplossing bevat functionaliteit voor genereren van vernietigingslijsten, die opgebouwd zijn op basis van zoekcriteria en/of metagegevens over bewaartermijnen, grondslag voor bewaring en archiefdatum en functionaliteit voor daadwerkelijke vernietiging van informatieobjecten. De ICT-oplossing controleert of de vernietigingstermijn van een zaak niet strijdig is met de vernietigingstermijn van gerelateerde zaken (referentiële integriteit). - Integraties van e-Diensten gericht op de (bulk) processen van Burgerzaken. Enkele van de gestelde eisen aan de applicatie voor Burgerzaken: - Beschikbaarheid van functioneel beheer; - Beschikbaarheid van e-Diensten gericht op de veel voorkomende processen van Burgerzaken zoals bijvoorbeeld processen rondom de onderstaande onderwerpen: o Aanvragen (w.o. VOG en uittreksel BRP); o Rijbewijs; o Reisdocumenten; o Adresonderzoek; o Huwelijk/Partnerschap; o Verblijf en adres; o Afstamming (w.o. Geboorte) - Eisen op het vlak van de mate van Informatiebeveiliging en relevante normen voortvloeiend uit de AVG en het vigerende beleid voor Informatieveiligheid & Privacy van de gemeente Texel. - Eisen aan de opzet, bestaan en werking van de genomen maatregelen en processen vanuit de implementatie van de BIO, zoals eisen aan de transparantie vanuit de leverancier voor wat betreft interne processen en controles. Daarnaast eisen aan de continue borging van de interne beheersmaatregelen op de geleverde diensten van de leverancier gedurende het gehele jaar. De leverancier toont aan dat wordt voldaan aan deze vereisten middels het voldoen aan een relevante standaard of behaald certificaat, zoals ISAE 3402 Type II en ISO-27001. - Maximaal gebruik van reeds bekende gegevens zoals BRP, BRK en BAG; - Automatisch terugkoppeling aan de burger via mail, post of Berichtenbox (MijnOverheid); - Ingebouwde continuïteitsvoorziening.
Interne Kennung: 1