See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-2.
Beschreibung: 1. Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 273-3 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz. Urz. UE L.2016.119. spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702501500
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PMT Polska sp. z o.o. w zakresie zadania numer 1, 2, 4
Interne Kennung: Umowa nr 702501500
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702501501
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Moris sp. z o.o. w zakresie zadania numer 3, 5, 6 i 7
Interne Kennung: Umowa nr 702501501