445084-2026 - Wettbewerb
Polen – Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte – Dostawa rezonansu magnetycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa rezonansu magnetycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa rezonansu magnetycznego wraz z wyposażeniem, instalacją, montażem, uruchomieniem oraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w miejsce wskazane przez Zamawiającego do Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o. o. w Żyrardowie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji