445101-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – 31154514: het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal in het beheergebied van Rijkswaterstaat West-Nederland Zuid, district Noord en Zuid
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31154514: het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal in het beheergebied van Rijkswaterstaat West-Nederland Zuid, district Noord en Zuid
BeschreibungDe opdracht betreft het uitvoeren van vast onderhoud aan de beweegbare objecten in het areaal van West-Nederland Zuid door middel van taken en services en activiteiten. Om te waarborgen dat de objecten een acceptabel onderhoudsniveau behouden wordt een onderhoudsregime voorgeschreven in het contract. De opdrachtnemer heeft de mogelijkheid om tijdens de contractperiode verbetervoorstellen op het onderhoudsregime in te dienen, ter optimalisatie van het vast onderhoud.
Interne Kennung31154514
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungDe Overeenkomst heeft betrekking op het meerjarig in stand houden van, het monitoren van en informeren over (de toestand van) het Functioneren en Presteren van het Areaal. Van de Opdrachtnemer wordt verwacht dat de functionaliteit en prestaties van het Areaal in stand worden gehouden door uitvoering van het door de Opdrachtgever beschikbaar gestelde onderhoudsregime en herstel van storingen, gebreken en inzet bij calamiteiten en, indien overeengekomen, worden verbeterd. Van de Opdrachtnemer wordt tevens verwacht dat hij de hiervoor benodigde Werkzaamheden identificeert, optimaliseert en uitvoert en de resultaten hiervan verifieert, analyseert en verbetert. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot verlengen