See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup homogenizatora na potrzeby projektu "Larwy pszczół miodnych (Apis mellifera) jako innowacyjne źródło żywności – charakterystyka składników odżywczych, właściwości bioaktywnych i ocena bezpieczeństwa spożycia".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup homogenizatora na potrzeby projektu "Larwy pszczół miodnych (Apis mellifera) jako innowacyjne źródło żywności – charakterystyka składników odżywczych, właściwości bioaktywnych i ocena bezpieczeństwa spożycia". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 3 do Zaproszenia.
Interne Kennung: ZWR-51/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup homogenizatora na potrzeby projektu "Larwy pszczół miodnych (Apis mellifera), jako innowacyjne źródło żywności – charakterystyka składników odżywczych, właściwości bioaktywnych i ocena bezpieczeństwa spożycia"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup homogenizatora na potrzeby projektu "Larwy pszczół miodnych (Apis mellifera), jako innowacyjne źródło żywności – charakterystyka składników odżywczych, właściwości bioaktywnych i ocena bezpieczeństwa spożycia". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 3 do Zaproszenia.