445115-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerbezogene Geräte – Dostawa wokand na rzecz sądów apelacji łódzkiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wokand na rzecz sądów apelacji łódzkiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 86 sztuk Wokand 19 cali – Część I zamówienia oraz 31 sztuk Wokand 40 cali – Część II zamówienia, dla sądów apelacji łódzkiej wraz z zapewnieniem gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 4 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia będzie realizowana dla sądów apelacji łódzkiej zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – lista dostaw. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie części I, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą zgłoszone potrzeby sądów oraz zagwarantowane środki finansowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 86 sztuk Wokand 19 cali – Część I zamówienia
BeschreibungDostawa 86 sztuk Wokand 19 cali dla sądów apelacji łódzkiej wraz z zapewnieniem gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 4 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia będzie realizowana dla sądów apelacji łódzkiej zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – lista dostaw.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą zgłoszone potrzeby sądów oraz zagwarantowane środki finansowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji do łącznej ilości: Wokandy 19 cali – do łącznej ilości szt. 34
LosLOT-0002
TitelDostawa 31 sztuk Wokand 40 cali – Część II zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 31 sztuk Wokand 40 cali – Część II zamówienia, dla sądów apelacji łódzkiej wraz z zapewnieniem gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 4 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia będzie realizowana dla sądów apelacji łódzkiej zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – lista dostaw.