2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, utrzymanie oraz eksploatacja systemu monitoringu zużycia paliwa oraz lokalizacji położenia pojazdów samochodowych w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: Dostawa, utrzymanie oraz eksploatacja systemu monitoringu zużycia paliwa oraz lokalizacji położenia pojazdów samochodowych w okresie 48 miesięcy.
Interne Kennung: 6060/ILG 7/05488/05072/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, utrzymanie oraz eksploatacja systemu monitoringu zużycia paliwa oraz lokalizacji położenia pojazdów samochodowych w okresie 48 miesięcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiającemu przysługuje prawo rozszerzenia zakresu Usług o usługi dodatkowe, uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego (dalej: „Prawo Opcji”). 2. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w terminie 48 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 3. Usługi w ramach Prawa Opcji polegać będą na dokonywaniu poszczególnych zamówień na warunkach określonych w Umowie w ramach jednej bądź większej liczby zamówień. 4. Prawo Opcji obejmuje dostawę, montaż, konserwację oraz utrzymanie dla max. 510 szt. pojazdów samochodowych. Maksymalny zakres Prawa Opcji Zamawiający określa w następujący sposób: 1) Dostawa, montaż, konserwacja oraz utrzymanie urządzeń pomiarowych dla max. 510 szt. pojazdów samochodowych. Szczegółowy wykaz pojazdów zostanie dostarczony Wykonawcy każdorazowo po złożeniu zamówienia opcjonalnego. Zamontowane składniki systemu muszą być nowe (nieużywane), spełniające standardy techniczne wymagane dla takich urządzeń; 2) Eksploatacja i utrzymanie systemu dla nowo zamontowanych pojazdów; 3) Demontaż z możliwością ponownego montażu urządzeń w przypadku wycofania pojazdu z eksploatacji lub zamiany na nowy w ilości max. 1205 szt. 4) Dostawa, wdrożenie i eksploatacja zintegrowanego rozwiązania do bezkontaktowego przekazywania kluczy do samochodów rotacyjnych umożliwiających zarezerwowanie samochodu i bezkontaktowe odebranie kluczyków 24h na dobę, 7 dni w tygodniu (4 szt.) wraz z czteroletnią eksploatacją. a) Skonfigurowanie Aplikacji umożliwiającej rezerwacje/wypożyczenie pojazdu; b) Dostarczenie urządzeń wspierających bezkontaktowe przekazanie i odbiór kluczyków do pojazdów; 5) Rozbudowa funkcjonalności systemu, z zastrzeżeniem że wartość tej usługi nie przekroczy 200 000,00 zł netto 5. Okres eksploatacji Systemu dla urządzeń zamontowanych w ramach Prawa Opcji nie może być dłuższy niż termin obowiązywania Umowy. Zamawiający gwarantuje, że okres, realizacji Prawa Opcji nie będzie krótszy niż 3 miesiące.