445173-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Elektrizität – Dodávka elektrickej energie pre MF SR a Štátnu pokladnicu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie pre MF SR a Štátnu pokladnicu
Beschreibung: DNS umožní priebežné zadávanie zákaziek na dodávku elektriny na základe samostatných výziev pre Ministerstvo financií SR a samostatných výziev pre Štátnu pokladnicu počas obdobia 60 mesiacov. Jedná sa o príležitostné spoločné obstarávanie podľa § 16 zákona o verejnom obstarávaní na základe Dohody o príležitostnom spoločnom verejnom obstarávaní č. 2026/540 zo dňa 4. 6. 2026 uzatvorenej medzi Ministerstvom financií SR a Štátnou pokladnicou. Plnenia na základe tohto DNS budú realizované v Bratislavskom, Trenčianskom, Banskobystrickom a Košickom kraji. Konkrétne miesta a lehoty dodania predmetu konkrétnych zákaziek zadávaných v rámci DNS budú uvedené v príslušnej výzve na predkladanie ponúk. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom elektronického prostriedku JOSEPHINE.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66132000 Warenhandelvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001