2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolreiniging en inspectie 2025 - 2029
Beschreibung: De gemeente Berkelland organiseert een aanbestedingsprocedure om één aannemer te contracteren voor de raamovereenkomst voor het uitvoeren van reinigingen en inspecties in de gemeente Berkelland. De werkzaamheden bevatten het jaarlijkse preventief rioleringsonderhoud binnen de gemeente Berkelland. Deze werkzaamheden bestaan uit het reinigen en inspecteren van de vrijvervalrioleringen. De gemeente heeft per jaar een budget beschikbaar van ca. € 250.000,- exclusief btw. De maximale waarde (het plafondbedrag) van de raamovereenkomst is: € 1.500.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1125615
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het EMVI gunningscriterium, als bedoeld in artikel 2.6.1 van het ARW 2016 is de ‘laagste prijs’
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De werkzaamheden bevatten het jaarlijkse preventief rioleringsonderhoud binnen de gemeente Berkelland. Deze werkzaamheden bestaan uit het reinigen en inspecteren van de vrijvervalrioleringen. De gemeente heeft per jaar een budget beschikbaar van ca. € 250.000,- exclusief btw. De maximale waarde (het plafondbedrag) van de raamovereenkomst is: € 1.500.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging