445184-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa biurek oraz krzeseł biurowych dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa biurek oraz krzeseł biurowych dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa biurek oraz krzeseł biurowych dla Centrum Zaawansowanych Materialów i Technologii w podziale na 2 części: Część 1 – krzesła biurowe, Część 2 – biurka z kontenerami.
Interne KennungCEZAMAT/ZP13/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – krzesła biurowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł biurowych dla Centrum Zaawansowanych Materialów i Technologii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - biurka z kontenerami
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa biurek wraz z kontenerami dla Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.