2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening inhuur tijdelijk personeel
Beschreibung: Deze aanbesteding is gericht op het inhuren van tijdelijk personeel door middel van een Broker. Derhalve heeft deze aanbesteding tot doel het sluiten van een Raamovereenkomst met één Inschrijver die een Brokerfunctie verzorgt ten behoeve van de inhuur van (gespecialiseerd) personeel voor de Aanbestedende Dienst. Nadere informatie is te vinden in de Aanbestedingsdocumenten. Let op de aanbesteding is verdeeld in percelen. Impuls Zeeland NV fungeert als penvoerder voor deze aanbesteding. Naar verwachting zal er 5000 tot 7500 uur per jaar ingehuurd worden via de Broker.
Interne Kennung: IMPULS-25-03-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op de overschrijding van de EU aanbestedingsdrempel is de Aanbestedende dienst genoodzaakt een Europese aanbesteding te houden
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Impuls Zeeland NV
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst kan de Overeenkomst twee (2) maal verlengen met iedere keer een verlenging van één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Noordelijke Ontwikkelingsmaatschappij
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2