2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa środków czystości i higieny. Podział na zadania: Zadanie Nr 1: „Dostawa środków czystości", Zadanie Nr 2: „Dostawa środków higieny". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1 i 1A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 236198-2026
Interne Kennung: 17/DZZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39831000 Waschmittel, 39831240 Putzmittel, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 33762000 Papiertaschentücher, 39832000 Geschirrspülmittel, 24452000 Insektizide, 33761000 Toilettenpapier, 24456000 Rodentizide, 39830000 Reinigungsmittel, 39831200 Detergenzien, 39831300 Fussbodenreiniger, 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser, 24452000 Insektizide, 39831600 Toilettenreiniger, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39525800 Putztücher, 39811100 Lufterfrischer, 39811300 Deodorantien, 33763000 Papierhandtücher, 24452000 Insektizide
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa środków czystości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 24452000 Insektizide
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831000 Waschmittel, 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39831240 Putzmittel, 39833000 Produkte für die Staubreinigung, 39832000 Geschirrspülmittel, 24456000 Rodentizide, 39830000 Reinigungsmittel, 39831200 Detergenzien, 39831300 Fussbodenreiniger, 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser, 39831600 Toilettenreiniger, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39525800 Putztücher, 39811100 Lufterfrischer, 39811300 Deodorantien
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa środków higieny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higieny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1A do SWZ
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher, 33762000 Papiertaschentücher