2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud zwembadinstallaties
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil voor de afdeling Vastgoedorganisatie Utrecht (VGU), met één marktpartij, een raamovereenkomst afsluiten voor het onderhoud van zwembadinstallaties van de vier bestaande zwembaden . Binnen VGU is de afdeling Vastgoedmanagement (VGM) verantwoordelijk voor het vastgoedbeheer. De uitvoering van het technisch onderhoud valt onder de afdeling Technisch Beheer (TB). Het betreft het uitvoeren van onderhoud en ondersteunende werkzaamheden aan de zwembadinstallaties van de Utrechtse zwembaden. De opdrachtnemer draagt bij aan een veilige, bedrijfszekere en energiezuinige exploitatie van de installaties, conform geldende wet- en regelgeving. Raming 12.000.000 euro over de gehele looptijd van maximaal 10 jaar. Maximumomvang (of: begrenzing) van de raamovereenkomst: Om te komen tot een realistische maximale opdrachtwaarde is deze raming aangevuld met een proportionele opslag voor onzekerheden, ontwikkelingen in wet- en regelgeving en mogelijke wijzigingen in de onderhoudsbehoefte gedurende de looptijd. Daarnaast is rekening gehouden met de mogelijkheid dat tijdens de contractduur een extra zwembadlocatie kan worden toegevoegd. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt 16.500.000 euro exclusief indexatie.
Interne Kennung: 2026-VGU-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De contractuele looptijd van de raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar en start op 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2031.