2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 9 sztuk używanych autobusów miejskich, realizowana w formie leasingu finansowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, realizowana w formie leasingu finansowego, 9 sztuk używanych, niskopodłogowych autobusów miejskich, przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej. 2. Przedmiot zamówienia składa się z dziewięciu zadań, które mogą być realizowane łącznie lub oddzielnie tj.: Zadanie 1: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2017 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 560.000 km Zadanie 2: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2018 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 490.000 km Zadanie 3: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2019 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 420.000 km Zadanie 4: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2020 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 350.000 km Zadanie 5: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2021 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 280.000 km Zadanie 6: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2022 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 210.000 km Zadanie 7: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2023 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 140.000 km Zadanie 8: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2024 roku. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 4) przebieg do 70.000 km Zadanie 9: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2016 roku. 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 17500 mm do 18750 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 630.000 km Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Autobusy nie mogą być uszkodzone lub powypadkowe, nie mogą posiadać widocznych ubytków w nadwoziu i elementach podwozia, których przyczyną byłaby korozja lub inne czynniki. 4. Oferowane autobusy muszą spełniać wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 roku poz. 502), warunkujące dopuszczenie do ruchu. 5. Miejscem dostawy autobusów jest siedziba Zamawiającego, mieszcząca się przy ulicy Gnieźnieńskiej 9 w Koszalinie. 6. Koszt dostawy autobusów ponosi Wykonawca. 7. Zamawiający, przed dokonaniem wyboru oferty, zastrzega sobie prawo do dokonania oględzin zaoferowanych autobusów.
Interne Kennung: NO.2210.08.2025.JP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zmianami) - zwanej dalej także Pzp. 2. Na podstawie art. 139. ust. 1. Pzp, Zamawiający, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2017 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 560.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2018 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 490.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2019 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 420.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2020 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 350.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2021 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 280.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2022 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 210.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2023 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 140.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2024 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 11000 mm do 12500 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 70.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa jednego używanego autobusu miejskiego wyprodukowanego w 2016 roku.
Beschreibung: 1. Wymiary autobusu: 1) długość całkowita – od 17500 mm do 18750 mm 2) szerokość całkowita – do 2550 mm bez lusterek 3) wysokość całkowita – do 3300 mm (wraz z zabudową klimatyzacji) 2. Przebieg do 630.000 km
Interne Kennung: Zadanie nr 9