2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie ulic na terenie Nowego Sącza w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Nowego Sącza polegające na usuwaniu z jezdni śniegu, zasp, błota pośniegowego, likwidowaniu śliskości jezdni na skutek gołoledzi, śniegu, szadzi, szronu i oblodzenia nawierzchni drogowej, usuwanie śniegu, lodu, śliskości i błota z chodników w ciągu ulic objętych zamówieniem, zejść, schodów, miejsc postojowych, zatok autobusowych, ścieżek rowerowych, a także przystanków wskazanych w Specyfikacji.
Interne Kennung: 271.2.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy PZP, polegającego na powtórzeniu podobnych usług polegających na usuwaniu z jezdni śniegu, zasp, błota pośniegowego, likwidowaniu śliskości jezdni na skutek gołoledzi, śniegu, szadzi, szronu i oblodzenia nawierzchni drogowej, usuwanie śniegu, lodu, śliskości i błota z chodników w ciągu ulic objętych zamówieniem, zejść, schodów, miejsc postojowych, zatok autobusowych, ścieżek rowerowych, a także przystanków wskazanych w Specyfikacji. Całkowita wartość tego zamówienia wynosi nie więcej niż 1 700 000,00 zł. Zamówienie, o którym mowa w art.214 ust.1 pkt 7 ustawy PZP zostanie udzielone wykonawcy zamówienia podstawowego pod warunkiem, że: 1) Na dzień udzielenia zamówienia, o którym mowa w ust. 2, wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, wskazane dla zamówienia podstawowego; 2) Nie podlega wykluczeniu z postępowania w trybie art.108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1-5 i 7-10 ustawy PZP.