445276-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
BeschreibungZakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w ramach zadań (1-24)
Vorherige Bekanntmachung235421-2026
Interne KennungSpr. 470 ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39512000 Bettwäsche, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15 – Zestaw narzędzi
BeschreibungZadanie nr 15 – Zestaw narzędzi
Interne Kennung15
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 19 – Automatyczna strzykawka do podawania kontrastu
BeschreibungZadanie nr 19 – Automatyczna strzykawka do podawania kontrastu
Interne Kennung19
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 22 – Zestaw poduszka i kołdra
BeschreibungZadanie nr 22 – Zestaw poduszka i kołdra
Interne Kennung22
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche