See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów szewnych i innych wyrobów medycznych inwazyjnych wykorzystywanych podczas zabiegów operacyjnych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów szewnych i innych wyrobów medycznych inwazyjnych wykorzystywanych podczas zabiegów operacyjnych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji oraz dostawy reguluje formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ oraz projekt umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/19/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Szew syntetyczny pleciony
Interne Kennung: czesc 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Syntetyczny szew wchłanialny
Interne Kennung: czesc 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Szew polipropylenowy
Interne Kennung: czesc 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Szew poliestrowy niewchłanialny
Interne Kennung: czesc 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Nici chirurgiczne wchłanialne
Interne Kennung: czesc 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Nici chirurgiczne niewchłanialne
Interne Kennung: czesc 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Niewchłanialne szwy monofilamentowe
Interne Kennung: czesc 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Syntetyczny szew wchłanialny pleciony
Interne Kennung: czesc 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Monofilamentowe szwy stalowe
Interne Kennung: czesc 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Szew syntetyczny pleciony poliestrowy
Interne Kennung: czesc 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Hemostatyk do stosowania miejscowego
Interne Kennung: czesc 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Wchłanialny hemostatyk
Interne Kennung: czesc 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Proszek homeostatyczny
Interne Kennung: czesc 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Wchłanialny, jałowy proszek homeostatyczny
Interne Kennung: czesc 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15 Klipsy polimerowe wraz z użyczeniem klipsownic
Interne Kennung: czesc 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16 Folia operacyjna
Interne Kennung: czesc 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Siatka chirurgiczna I
Interne Kennung: czesc 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Siatka chirurgiczna II
Interne Kennung: czesc 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Staplery
Interne Kennung: czesc 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 Ładunki do staplera
Interne Kennung: czesc 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Stapler, ładunki wraz z użyczeniem staplera
Interne Kennung: czesc 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 Retrakcyjne taśmy silikonowe
Interne Kennung: czesc 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 Worek
Interne Kennung: czesc 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 Plastry
Interne Kennung: czesc 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 Stapler, ekstraktor
Interne Kennung: czesc 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 Wosk
Interne Kennung: czesc 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 Porty naczyniowe
Interne Kennung: czesc 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 Siatki
Interne Kennung: czesc 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 Retraktor
Interne Kennung: czesc 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 Zestaw do zabiegów VATS
Interne Kennung: czesc 30