44533-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – Projektové dokumentace pro energetiku II - liniové stavby vvn, rozvodny vvn a transformovny vvn/vn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektové dokumentace pro energetiku II - liniové stavby vvn, rozvodny vvn a transformovny vvn/vn
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace liniových staveb vvn a rozvoden vvn a transformoven vvn/vn s předpokládanou CRC za jednotlivou stavbu, pro niž se PD zpracovává, do limitu ZZVZ a poskytování souvisejících služeb uvedených v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung12593-2024
Interne KennungN006/21/V00019151
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0001
TitelProjektové dokumentace pro energetiku II - část 1 VZ liniové stavby vvn
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace liniových staveb vvn s předpokládanou CRC za jednotlivou stavbu, pro niž se PD zpracovává, do limitu ZZVZ a poskytování souvisejících služeb uvedených v Zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/21/V00019151/001
LosLOT-0002
TitelProjektové dokumentace pro energetiku II - část 2 VZ rozvodny vvn a transformovny vvn/vn
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace rozvoden vvn a transformoven vvn/vn s předpokládanou CRC za jednotlivou stavbu, pro niž se PD zpracovává, do limitu ZZVZ a poskytování souvisejících služeb uvedených v Zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/21/V00019151/002