445362-2026 - Planung
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Machinaal groenonderhoud openbare ruimte, gemeente Druten 2027-2029
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMachinaal groenonderhoud openbare ruimte, gemeente Druten 2027-2029
BeschreibungOmschrijving Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud gazon/kruidenrijk gras; b. Onderhoud bermen; c. Onderhoud oevers en watergangen; d. Onderhoud hagen; e. Onderhoud verharding; f. Reiniging openbare ruimte; g. Onderhoud honden uitlaat plaats h. Werk algemene aard. Zie areaal gegevens uit het bestek.
Interne Kennung2026-07/350070
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungAreaal gemeente Druten. Alle vlakken met betrekking tot: a. Onderhoud gazon/kruidenrijk gras; b. Onderhoud bermen; c. Onderhoud oevers en watergangen; d. Onderhoud hagen; e. Onderhoud verharding; f. Reiniging openbare ruimte; g. Onderhoud honden uitlaat plaatsen.
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-07/350070
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1