445365-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Applicatie schuldhulpverlening en budgetbeheer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelApplicatie schuldhulpverlening en budgetbeheer
BeschreibungOp 1 juli 2025 heeft de gemeente het besluit genomen om de gemeentelijke schuldhulpverlening gedeeltelijk zelf uit te voeren, afgestemd op de lokale en maatschappelijke situatie in Stadskanaal. Dit houdt in dat de gemeente Stadskanaal vanaf 1 oktober 2025 fase A (het intaketraject en het stabilisatietraject) en budgetbeheer in eigen beheer gaat uitvoeren. Hiervoor is het nodig om per 1 januari 2026 een applicatie tot onze beschikking te hebben die deze werkzaamheden kan ondersteunen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0000