See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa stoiska targowego wraz z obsługą udziału w targach Smart City Expo World Congress Barcelona 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: usługa w obejmująca budowę stoiska targowego wraz z obsługą udziału w targach Smart City Expo World Congress Barcelona 2026 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1. Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.15 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Typ ABC, zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BZS.2621.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 79952000 Event-Organisation, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 80500000 Ausbildung, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001