445391-2026 - Wettbewerb
Polen – Betriebsprüfung – Realizacja maksymalnie 38 kontroli projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) i maksymalnie 34 wizyt monitoringowych w ramach FERS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja maksymalnie 38 kontroli projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) i maksymalnie 34 wizyt monitoringowych w ramach FERS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja maksymalnie 38 kontroli projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) i maksymalnie 34 wizyt monitoringowych w ramach FERS. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Po zawarciu umowy (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowią Załącznik nr 2 do SWZ) stanowił on będzie załącznik do umowy. Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający informuje, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.44.2026.ML. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: BDG-V.2611.44.2026.ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie maksymalnie: 1) 35 kontroli projektów realizowanych w ramach FERS, które mogą być zlecane do wykonania w trybie: a) planowym na miejscu, b) doraźnym na miejscu, 2) 1 kontroli projektu instrumentów finansowych realizowanych w ramach FERS, która może być zlecona do wykonania w trybie: a) planowym na miejscu, b) doraźnym na miejscu, 3) 34 wizyt monitoringowych w ramach projektów realizowanych w ramach FERS, które mogą być zlecane do wykonania w trybie: a) planowym na miejscu, b) planowym zza biurka, c) doraźnym na miejscu, d) doraźnym zza biurka, 4) 2 kontroli projektu pomocy technicznej FERS która może być zlecona do wykonania w trybie: a) planowym na miejscu, b) doraźnym na miejscu.