See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usługi wykonywania przeglądów technicznych aparatury i urządzeń medycznych przez okres 24 miesięcy - Z/25/PN/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: Z/25/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert w postępowaniu na świadczenie usług przeglądów technicznych na okres 24 miesięcy wynika z pilnej potrzeby zapewnienia zamówienia. Konieczność wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji czy innych cyklicznych działań wynikających z Ustawy o Wyrobach Medycznych musi być realizowana zgodnie z istniejącym harmonogramem, aby zapewnić ciągłość realizowanych świadczeń w Szpitalu. Przeprowadzenie postępowania w trybie 35 dniowym prowadziłoby do otwarcia ofert w dniu ok. 16 czerwca, a kolejno ich weryfikacja oraz podpisanie umowy przepadałoby na końcówkę czerwca co przyczyniłoby się do opóźnień spowodowanych harmonogramem realizacji przeglądów technicznych . Celem zagwarantowania pełnosprawnych urządzeń medycznych w Szpitalu konieczne jest skrócenie postępowania do 15 dni. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Przegląd techniczny: Monitor pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie nr 1: Przegląd techniczny: Monitor pacjenta
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Przegląd techniczny: Laser okulistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie nr 2: Przegląd techniczny: Laser okulistyczny
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Przegląd techniczny: Aparat do pozaustrojowego utleniania krwi (ECMO i Płucoserce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 3: Przegląd techniczny: Aparat do pozaustrojowego utleniania krwi (ECMO i Płucoserce
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Przegląd techniczny: Oftalmoskop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 4: Przegląd techniczny: Oftalmoskop
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Przegląd techniczny: Aparat do aterektomii mechanicznej i Jednostka napędowa systemu do aterektomii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 5: Przegląd techniczny: Aparat do aterektomii mechanicznej i Jednostka napędowa systemu do aterektomii
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: Przegląd techniczny: Tomograf okulistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 6: Przegląd techniczny: Tomograf okulistyczny
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: Przegląd techniczny: Myjnia-dezynfektor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 7: Przegląd techniczny: Myjnia-dezynfektor
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: Przegląd techniczny: Tomograf okulistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 8: Przegląd techniczny: Tomograf okulistyczny
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9: Przegląd techniczny: Respirator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 9: Przegląd techniczny: Respirator
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10: Przegląd techniczny: Automatyczny dystrybutor tabletek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 10: Przegląd techniczny: Automatyczny dystrybutor tabletek
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11: Przegląd techniczny: Tonometr
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 11: Przegląd techniczny: Tonometr
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12: Przegląd techniczny: Tonometr
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 12: Przegląd techniczny: Tonometr
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13: Przegląd techniczny: Tonometr
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 13: Przegląd techniczny: Tonometr
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14: Przegląd techniczny: Dygestorium
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 14: Przegląd techniczny: Dygestorium
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15: Przegląd techniczny: Termocykler
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 15: Przegląd techniczny: Termocykler
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16: Przegląd techniczny: Ekstraktor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 16: Przegląd techniczny: Ekstraktor
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17: Przegląd techniczny: Mikroskop operacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 17: Przegląd techniczny: Mikroskop operacyjny
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18: Przegląd techniczny: Aparat rentgenowski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 18: Przegląd techniczny: Aparat rentgenowski
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19: Przegląd techniczny: Ultrasonograf
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 19: Przegląd techniczny: Ultrasonograf
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20: Przegląd techniczny: Analizator hematologiczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 20: Przegląd techniczny: Analizator hematologiczny
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21: Przegląd techniczny: Abator ze strylizatorem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 21: Przegląd techniczny: Abator ze strylizatorem
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22: Przegląd techniczny: Kabina bodypletyzmograficzna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 22: Przegląd techniczny: Kabina bodypletyzmograficzna
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23: Przegląd techniczny: Aparat do identyfikacji drobnoustrojów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 23: Przegląd techniczny: Aparat do identyfikacji drobnoustrojów
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24: Przegląd techniczny: Urządzenie do automatycznej mechanicznej kompresji klatki piersiowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 24: Przegląd techniczny: Urządzenie do automatycznej mechanicznej kompresji klatki piersiowej
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25: Przegląd techniczny: Aparat do znieczulania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 25: Przegląd techniczny: Aparat do znieczulania
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26: Przegląd techniczny: Pompa do kontrapoulsacji wewnątrzaortalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 26: Przegląd techniczny: Pompa do kontrapoulsacji wewnątrzaortalnej
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27: Przegląd techniczny: Laser holmowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 27: Przegląd techniczny: Laser holmowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28: Przegląd techniczny: Rejestrator temperatury.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 28: Przegląd techniczny: Rejestrator temperatury.
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29: Przegląd techniczny: Laser okulistyczny i fotokoagulator.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 29: Przegląd techniczny: Laser okulistyczny i fotokoagulator.
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30: Przegląd techniczny: Lasery zabiegowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 30: Przegląd techniczny: Lasery zabiegowe.
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31: Przegląd techniczny: Lasery zabiegowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 31: Przegląd techniczny: Lasery zabiegowe.
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32: Przegląd techniczny: Laser zabiegowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 32: Przegląd techniczny: Laser zabiegowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33: Przegląd techniczny: Ultrasonografy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 33: Przegląd techniczny: Ultrasonografy
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34: Przegląd techniczny: Aparat do pomiaru przepływu krwi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 34: Przegląd techniczny: Aparat do pomiaru przepływu krwi.
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35: Przegląd techniczny: Aparat do hydrochirurgii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 35: Przegląd techniczny: Aparat do hydrochirurgii.
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36: Przegląd techniczny: Spirometr.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 36: Przegląd techniczny: Spirometr.
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37: Przegląd techniczny: Spirometry.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 37: Przegląd techniczny: Spirometry.
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38: Przegląd techniczny: Aparat do kriochirurgi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 38: Przegląd techniczny: Aparat do kriochirurgi
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39: Przegląd techniczny: Komora do hodowli bakterii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 39: Przegląd techniczny: Komora do hodowli bakterii.
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40: Przegląd techniczny: Audiometr.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 40: Przegląd techniczny: Audiometr.
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41: Przegląd techniczny: Aparat do barwienia preparatów metodą Grama.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 41: Przegląd techniczny: Aparat do barwienia preparatów metodą Grama.
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42: Przegląd techniczny: Gastrolyzer.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 42: Przegląd techniczny: Gastrolyzer.
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43: Przegląd techniczny: Respiratory.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 43: Przegląd techniczny: Respiratory.
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44: Przegląd techniczny: Respirator.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 44: Przegląd techniczny: Respirator.
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45: Przegląd techniczny: Ultrasonografy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 45: Przegląd techniczny: Ultrasonografy.
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46: Przegląd techniczny: Myjnia do endoskopów .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 46: Przegląd techniczny: Myjnia do endoskopów .
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47: Przegląd techniczny: Monitor nerwów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 47: Przegląd techniczny: Monitor nerwów.
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48: Przegląd techniczny: Aparaty rentgenowskie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 48: Przegląd techniczny: Aparaty rentgenowskie.
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49: Przegląd techniczny: Mikroskopy operacyjne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 49: Przegląd techniczny: Mikroskopy operacyjne.
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50: Przegląd techniczny: Stół zabiegowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 50: Przegląd techniczny: Stół zabiegowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51: Przegląd techniczny: Monitor z modulem rzutu minutowego serca.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 51: Przegląd techniczny: Monitor z modulem rzutu minutowego serca.
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52: Przegląd techniczny: Stół zabiegowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 52: Przegląd techniczny: Stół zabiegowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53: Przegląd techniczny: Myjnia - dezynfekator.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 53: Przegląd techniczny: Myjnia - dezynfekator.
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 54: Przegląd techniczny: Wstrzykiwacz kontrastu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 54: Przegląd techniczny: Wstrzykiwacz kontrastu.
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 55: Przegląd techniczny: Monitory i stacja centralnego nadzoru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 55: Przegląd techniczny: Monitory i stacja centralnego nadzoru
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 56: Przegląd techniczny: Respiratory.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 56: Przegląd techniczny: Respiratory.
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 57: Przegląd techniczny: Respirator.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 57: Przegląd techniczny: Respirator.
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 58: Przegląd techniczny: Pompa do kontrapulsacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 58: Przegląd techniczny: Pompa do kontrapulsacji.
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 59: Przegląd techniczny: Monitor pacjenta.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 59: Przegląd techniczny: Monitor pacjenta.
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie 60: Przegląd techniczny: Komory laminarne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 60: Przegląd techniczny: Komory laminarne.
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie 61: Przegląd techniczny: Komora laminarna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 61: Przegląd techniczny: Komora laminarna.
Interne Kennung: Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie 62: Przegląd techniczny: Komora laminarna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 62: Przegląd techniczny: Komora laminarna.
Interne Kennung: Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie 63: Przegląd techniczny: Konsola sterująca z mikrodebriderem i przełacznkiem nożnym .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 63: Przegląd techniczny: Konsola sterująca z mikrodebriderem i przełacznkiem nożnym .
Interne Kennung: Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie 64: Przegląd techniczny: Centrale pielegniarskie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 64: Przegląd techniczny: Centrale pielegniarskie.
Interne Kennung: Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie 65: Przegląd techniczny: Lampy szczelinowe, autokeratorefraktometry, rzutnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 65: Przegląd techniczny: Lampy szczelinowe, autokeratorefraktometry, rzutnik
Interne Kennung: Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie 66: Przegląd techniczny: Tonometr
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 66: Przegląd techniczny: Tonometr
Interne Kennung: Zadanie nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie 67: Przegląd techniczny: Defibrylator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 67: Przegląd techniczny: Defibrylator
Interne Kennung: Zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 68: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 68: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie 69: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 69: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie 70: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 70: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie 71: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 71: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie 72: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 72: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie 73: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 73: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie 74: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 74: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie 75: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 75: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie 76: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 76: Przegląd techniczny: Diatermie chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie 77: Przegląd techniczny: Densytometr rentgenowski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 77: Przegląd techniczny: Densytometr rentgenowski
Interne Kennung: Zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie 78: Przegląd techniczny: Aparat do rozmrażania osocza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 78: Przegląd techniczny: Aparat do rozmrażania osocza
Interne Kennung: Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie 79: Przegląd techniczny: System Monitorowania Neurofizjologicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 79: Przegląd techniczny: System Monitorowania Neurofizjologicznego
Interne Kennung: Zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie 80: Przegląd techniczny: Urządzenie do rehabilitacji kończnyny górnej kończyny dolnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 80: Przegląd techniczny: Urządzenie do rehabilitacji kończnyny górnej kończyny dolnej
Interne Kennung: Zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie 81: Przegląd techniczny: Aparat do znieczulenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 81: Przegląd techniczny: Aparat do znieczulenia
Interne Kennung: Zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie 82: Przegląd techniczny: Respirator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 82: Przegląd techniczny: Respirator
Interne Kennung: Zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie 83: Przegląd urządzenia: Lampa szczelinowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej i sprzętu medycznego będących na wyposażeniu Zamawiającego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zadanie 83: Przegląd urządzenia: Lampa szczelinowa
Interne Kennung: Zadanie nr 83